?>
#1

UV TISK

Tiskneme barevně na širokou řadu materiálu jakékoliv tvaru (hodiny, zapalovače, propisky, …) Tištěný motiv je na předmět nanášen tiskovou hlavou a ihned vytvrzován UV lampou.

PODROBNOSTI
#2

LASER CO2

Tento typ laseru dokáže gravírovat a popisovat (plasty, sklo, dřevo,…) řezat a formátovat (plexisklo, papír, dřevo,…). Lze vyrábět razítkové stočky, plastové ornamenty. Laseru vyřezává ze dřeva / papíru složité součásti.

PODROBNOSTI
#3

laser vláknový

Nejmodernější technologie na neodstranitelný popis kovů, plastů, koženky, … Lze docílit vícebarevných popisů. Díky našim mnohaletým zkušenostem v oboru, dokážeme tímto způsobem vytvářet na předměty loga a popisy složená z různých barev

PODROBNOSTI
#4

pískování skla

Vytváříme popisy a obrázky na sklo, kovy, … Princip spočívá v tryskání abrazivního materiálu na předmět, který je v místě popisu krytý speciální šablonou. Pomocí různého tlaku tryskání a slupování vrstev šablon lze vytvářet plastické obrazce a plynulé přechody ploch. Délkou doby tryskání lze docílit hlubokého reliéfu. Tónování pískovaného skla lze dosáhnout speciálními nanolaky.

PODROBNOSTI
#6

PŘÍMÝ TISK NA TEXTIL

Technologie velmi dobře nahrazuje technologie jako sítotisk, sublimační tisk, nažehlování a jiné. Velmi vhodný na kusové a malosériové zakázky (klubová trička, dárky, atd.) Potiskneme barevný textil (díky možnosti tisku bílé barvy)

PODROBNOSTI